Raport ESPI 2/2021

Data: 17 luty 2021

Tytuł: Wydanie pierwszej gry mobilnej „Bacteria Smasher” na platformie Google Play.

Zarząd Ditix S.A. z siedzibą w Warszawie _”Emitent”_ informuje, że spółka zależna Ditix Games Sp. z o.o. udostępniła na platformie Google Play wersję produkcyjną gry mobilnej „Bacteria Smasher”, której nazwa została zmodyfikowana z pierwotnego tytułu roboczego „Doctor Germ” _Rb ESPI nr 37/2020_. Nazwa tytułu gry została zmieniona ze względu na lepsze wyniki skalowania w wyszukiwarkach.
Gra „Bacteria Smasher” jest gra casualową, zręcznościową, w formule free to play, udostępnioną w wersji na Android i przeznaczoną dla szerokiej grupy odbiorców. Celem wydania pierwszej gry mobilnej jest przetestowanie wydajności, dalsza optymalizacji i aktualizacja w nowych wersjach gry. Jednocześnie prowadzone będą działania związane z uruchamianiem kampanii reklamowych.
Spółka zależna Ditix Games S. z o.o. prowadzi również prace nad pozostałymi tytułami gier mobilnych: „Quick Fishing” _obecnie „Quick Fish”_ oraz „Leon The Debt collector”. Gra „Quick Fish” będzie udostępniona w formie testowej na platformie Google Play po aktualizacji animacji, grafiki oraz grywalności. Gra „Leon The Debt collector” jest obecnie w fazie koncepcji i uzyskiwania obrazów graficznych od kontrahenta.
Spółka zależna Ditix Games Sp. z o.o. to podmiot w 100% zależny od spółki DITIX S.A., którego działalność związana jest z produkcją oraz wydawaniem gier i jest częścią realizacji strategii rozwoju spółki DITIX S.A. opublikowanej w Rb ESPI nr 31/2020 z dnia 30 września 2020 r.

Podstawa prawna:

Art. 17 ust. 1 MAR – informacje poufne.

Osoby reprezentujące spółkę:

Bogdan Dzimira – Prezes Zarządu
Wojciech Ryguła  – Wiceprezes Zarządu